O Firmie

Firma Pinio Parkiet to firma usługowa z dużym doświadczeniem, która w branży podłóg na Polskim rynku działa od 2007 roku, do tego firma posiada sześcioletnie doświadczenie zdobyte w Niemczech. Nasza firma specjalizuje się w układaniu i renowacji podłóg drewnianych, również tych starszych z farby olejnej. W naszych usługach wykorzystujemy drewno krajowe oraz egzotyczne, zaś do jego obróbki stosujemy najnowocześniejsze na rynku urządzenia, materiały ścierne, wysokiej jakości chemię budowlaną.

Naszym priorytetem zawsze jest najwyższa jakość świadczonych usług, dlatego wykonane przez nas podłogi spełniają swoje zadanie przez długie lata, nadając wnętrzom niepowtarzalny charakter.

Możemy z cała odpowiedzialnością stwierdzić, iż cyklinujemy nowocześnie, bezpyłowo i solidnie. Do tego wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny i rozwiązania technologiczne firm: LAGLER, NUMATIK, BOSCH, FESTOOC. Doświadczenie oraz profesjonalne narzędzia pracy pozwalają nam zagwarantować najwyższą jakość usług. Zawsze służymy fachową pomocą i doradztwem. Świadczy o tym nasz dorobek-znakomita opinia na rynku i setki klientów zadowolonych z jakości naszych usług.

Zobacz jak pracujemy